,

"Без житла, але з золотою душею", - історія, яка облетіла світ

"Без житла, але з золотою душею", - історія, яка облетіла світ

Ivanna Martyniv

У нього горів будинок, а він стояв під дощем, плакав та  до грудей руде котенятко. Бо воно вижило в пожежі. Бо це єдине, що важливо. Бо це любов. Найвищий прояв справжньої любові, на яку тільки здатна людина. Л-Ю-Д-И-Н-А!!!
83-річний Алі Месе втратив все, що мав в одну мить – його будинок згорів до тла через необережність. Дядько Алі залишився на вулиці: без статків, без особистих речей, без нічого. Але він тішився, бо його улюблений котик вижив у цій пожежі.

Ця історія за декілька днів облетіла світ. Так, влада Туреччини посприяла тому, аби Алі отримав житло – і зараз вони з дружиною мають, де жити. А незнайомі люди зібрали для нього кошти, аби він міг купити все необхідне. Зараз вони шукають, як передати гроші, тому що син Алі батькам не допомагає, і взагалі може витратити кошти тільки на себе, нічого не залишивши старим. Але ця історія не про сімейні стосунки. А про Людей з великої букви, які попри все можуть зберегти у серці найвищий дар, який називається unconditional love. Тут щасливий кінець. І знаєте, я дуже хочу, аби таких історій було більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *