, , ,

Чому важка праця не приводить до успіху? ВІДЕО

Чому важка праця не приводить до успіху? ВІДЕО

Джаггі Васудєв, відомий також як Садхгуру – індійський йог та містик. Він заснував “Фонд Іша”, благодійну організацію, яка проводить програми йоги по всьому світі, включаючи Індію, США, Англію, Ліван, Сингапур, Канаду, Малайзію, Уганду та Австралію. Фонд також долучається в різні соціально-громадські ініціативи, в результаті яких йому був присвоєний особлививий консультативний статус в Економічній та Соціальній Раді ООН.

Джаггі Васудєв народився 3 вересня 1957 року в місті Майсур (штат Карнатака, Індія) під іменем Джагадиш Васудєв. Його батько був лікарем. В віці 11 років, Джаггі почав практикувати йогу зокрема асани і пранаяму під опікою славнозвісного Малладіхаллі Свамі. Садхгуру був одним із кращих в шкільні роки і чудовим студентом.

У віці 25 років до Джаггі прийшло глибоке духовне хвилювання, якому судилось змінити його майбутнє життя. Садхгуру описує, як одного разу відправився на пагорби Чамунді в Майсурі і сів на вершині скелі з розплющеними очима. Неочікувано він перестав відчувати межі тіла і відчув єдність у всьому, що його оточувало. За його словами, він не міг відрізнити, де він, а де ні. Все навколо – скелі, дерева, землю – він сприймав частиною себе.

Коли він повернувся до свого нормального стану, пройшло більше чотирьох годин, вже стемніло. Він не знав, чи це галюцинація, але в останні дні цей стан повторювався і щоразу це лишало його в стані неймовірного блаженства. Цей епізод повністю змінив його життя. Джаггі вирішив присвятити своє життя тому, щоб розділити цей досвід і постаратись дати людям можливість наблизитись до їх божественній природі.

По всьому інтернету стали популярні відеозаписи, де Джаггі виступає перед публікою, відповідає на питання охочих. Одним з таких питань було: “Чому важка праця не приведе до успіху?”

“Важка праця – нічого не приносить в цей світ, це велика проблема. З самого дитинства ваші батьки казали вам, коли ви вчились, як вам потрібно вчитись?, – Завзято вчитись. Коли ви працюєте, як вам потрібно праццювати, – багато працювати. Ви все робите через силу.

Якщо ви все робите сліпо, через силу, нічого не станеться. Ви станете як робоча тварина. Просто з працею важко працюючи. Ніхто не казав вам, що потрібно вчитись із задоволенням, і не казав, що потрібно працювати  з любов`ю. Вони казал, що скрізь потрібна важка праця. Вони самі зробили своє життя дуже важким, а тепер хочуть зробити таким самим важе життя.

Чому потрібно багато працювати? Для чого це потрібно? Якщо це так, лишіть це. Якщо ви можете робити щось із задоволенням, – робіть це, якщо не можете – не робіть. Чи не так?

Якщо ви хочете, щоб робота робила вас нещасним, який тоді сенс в ній для вас і ваших близьких?…”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *