Лучанам розповіли, про що мовчать чоловіки

Лучанам розповіли, про що мовчать чоловіки

Лучанам показали моно-виставу про психологію чоловіка та жінки.

Захід відбувся 1 грудня в Палаці культури міста.

Повторно виставу покажуть 14 грудня. Квиточки можна купити в Драмтеатрі, або за телефоном +38 (099) 914 3111 (Сніжана)

Цю виставу на Бродвеї зіграли більше 700 разів. Її переклали 35 мовами і показали у 45 країнах світу. Вона вважається рекордсменом за кількістю показів серед моновистав.

Придумав п’єсу сімейний психолог зі США Роб Беккер. У Луцьку її грав заслужений артист України Олексій Гнатковський.

Його монологи викликали сміх та шквал оплесків. Актор багато імпровізував, спілкувався з глядачами.

«Звісно, для феміністок ця вистава закрита залізними ґратами, адже там показують реальні відмінності між чоловіками й жінками. Та з життєвого погляду то є найіронічніше, найсмішніше та найреалістичніше відображення стосунків у парах. В багатьох моментах я точно міг провести паралелі зі своєю дівчиною і зрозуміти, що насправді їй потрібно. Думаю, вона теж почула про ті моменти, які не зовсім мені подобаються. На виставу точно треба йти парами, аби в результаті закохатися в один одного знову!» – поділився враженнями луцький ведучий Богдан Коваль.

“..Огромное спасибо за приглашение! Я давно так от души не смеялась) Игра одного актера….столько времени держать зал! Хороший юмор! В каждой шутке многие узнавали себя и это было слышно по реакции зала! Я получила столько позитива от игры и от реакции людей вокруг, которые хохотали до слез!!! Ребята, ещё один спектакль будет 14 декабря!!! Не пропустите!”,  – Олександра.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *