Луцька школа побила рекорд України.ФОТО

Луцька школа побила рекорд України.ФОТО

Лист Святому Миколаю, завдовжки у 47 метрів, який написали учні Луцького навчально-виховного комплексу №10, потрапив до Книги рекордів України.

Так, офіційна реєстрація рекорду відбулася сьогодні, 18 грудня, за участі представника Книги рекордів України у західному регіоні Віталія Іваницького.

Варто зауважити, що участь у написанні велетенського листа взяли 609 учнів навчального закладу. Так, величезне «полотно» листа склали із багатьох менших листів.

До слова, попередній аналогічний рекорд був встановлений у 2017 році. Тоді довжина листа Миколаю Чудотворцю сягнула позначки у 33 метри.

«Цей рекорд ми приурочили до Дня Святого Миколая. Листи писали щиро, від душі дітей. І вийшло так, що написаний нами лист замахнувся на рекорд. Тож, до нас завітав представник Книги рекордів України Віталій Іваницький, наш випускник, для фіксування цього досягнення», – зазначив директор навчального закладу Олег Євгенович Михальчук.

Тож, очільнику школи урочисто вручили документ, що засвідчує, власне, сам всеукраїнський рекорд у категорії «масові заходи» – «найдовший лист Святому Миколаю-Чудотворцю з найбільшою кількістю учасників акції».

Адміністрація НВК N10 висловлює подяку учнівському колективу, працівникам школи, їх батькам. Усім, хто долучився до даного дійства!

Партнерами та спонсорами заходу були: дошкільний заклад Happy Kids Club, Mandarin Language Centre та компанія міжнародних перевезень Leontev.

Фото-,  відео- кореспонденти:  учні НВК N10 Благовірний Максим, Трофимук Михайло. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *