,

Найважливіші життєві принципи від філософа, визнаного світом

Найважливіші життєві принципи від філософа, визнаного світом

11 листопада в Києві виступав відомий йог і містик Садхгуру.

Луцька піарниця Катерина Дулапчій поділилась враженнями від візиту на його виступ.

Можна було і плакати і сміятися… Можна писати багато. Але то все слова… Слухайте себе і проживайте повноцінне життя…
Єдина порада, яку дав Садхгуру власній дочці, а я ділюся з вами: – ніколи не дивись ні на кого знизу вверх і зверху вниз. І все буде добре.

Користувачка фейсбуку Ірина Нікітчина додає:

Для мене з чоловіком число 11 особливе. Коли 11 років тому ми починали наші відносини, часто одночасно дивилися на годинник і помічали там час 11:11. І ми йому надали особливий для нас сенс. Потім, нам подобалося помічати і використовувати цю цифру всюди. Наприклад, коли ми ходили в кінотеатри, то прагнули вибирати місця з 11 номером. Якщо призначали якісь важливі зустрічі, то теж на 11 годин. Потім ми вирішили в 2011 році одружитися. А 11.11.2011 о 11:11 зробили таїнство вінчання.

Ірина розповідає, що зі своїм чоловіком вони двічі переносили відпочинок, так як дуже хотіли піти на виступ Садхгуру. І справдя раді, що саме в той час опинилися в правильному місці. В них було відчуття, що так і повинно було бути.

Скільки внутрішньої гідності, сили, гармонії, любові і наповненості в цій людині. Скільки мудрості … При цьому, не такої дуже високої і незрозумілої, а життєвої і творчої..

Підсумовуючи, Ірина поділилась підбіркою думок, які відгукнулися їй.

– Ми живемо в сучасному світі, коли наше виживання максимально організоване. Ще 200-300 років тому, прокидаючись вранці, треба було йти кілька кілометрів, щоб вмитися, набрати води і принести додому. Зараз всі блага цивілізації працюють для нас. І це нам дано для того, щоб ми дивилися на вищі можливості. Прийшов час для людини дізнатися, що всередині нас і як там все влаштовано.

– Стрес відбувається через те, що ми не вміємо управляти своїм розумовим процесом. Таким чином наш інтелект звертається проти нас самих. Якби наші емоції і думки слухалися нас, що б ми вибрали: біль і страждання чи радість і умиротворення? Ми самі відповідальні за умиротворення свого розуму.

– Якщо ми хочемо радості і любові, треба дивитися всередину себе. Всі наші переживання народжуються всередині нас. А те, що відбувається всередині нас, на 100% залежить від нас.

– Найбільша можливість того, що значить бути людиною – це наш інтелект.

– Чи є у вас докази, що ви зараз не перебуваєте в Раю? Наша земля виглядає, як Рай. Катастрофічна ідея – що є краще місце для життя. Важливо жити тут, відчуваючи радість. Коли краще буде відбуватися всередині нас, воно поширитися і зовні.

– Вся суть того, що ми тут – випробувати життя, а не уникати його. Головне – прибрати бар’єри в собі. Вони були побудовані, коли ми були повні страху. Але, зараз ми знаходимося в безпеці в фізичному сенсі (немає тієї необхідності виживання, яка була 200-300 років тому).

– Страждання приходять не ззовні, ми створюємо їх самі, зсередини. Важливо сконструювати себе таким, як ми хочемо.

– Алкоголь, наркотики – спосіб жити неусвідомленої життям.

– Ми живемо в найкращий час. Зараз ми в точці, коли ми або піднімемося нагору, або впадемо. У наших руках, ми зробимо це кращим або гіршим чином.

– Найкращий час створюємо ми самі. Наше тіло, розум і почуття відправляють нас туди, куди ми хочемо.

– Якщо була травма, є 2 виходи – отримати рану на все життя, або стати досвідченим. Стати досвідченим, значить використовувати свій інтелект, щоб життя стало радісним і наповненим, і травма більше не повторювалася.

– Ми бачимо весь світ всередині себе. Ми ніколи не відчуваємо щось зовні. Якщо щось відбувається всередині нас, так як ми хочемо, це прекрасно. Те, що зовні залежить від того, що хочуть інші. І тільки те, що всередині може бути таким, як ми хочемо. І тоді зовнішній прояв стане природно прекрасним.

– Незалежно від того, чим ми володіємо, ми можемо зробити своє життя приємним. траждання походять не від природи життя, а від недостатньої здатності переживати її приємною.

– Якщо ми радісні, життя коротке. Якщо нещасні – дуже довге і для нас, і для всіх навколо.

– Хочете знати, що буде в майбутньому…? В кінці вашого життя ви помрете..

– Якщо ви зробите своє життя приємним, ви зробите величезний внесок і в життя інших людей.

– Щоранку вмирають чверть мільйона чоловік. Якщо ви прокинулися вранці і живі, посміхніться. Якщо живі ваші рідні та близькі люди, знову посміхніться. Починайте ваш ранок з посмішки.

– Не існує світу, який треба виправити. Якщо ви і я в порядку, тоді і світ в порядку.

– У нас є можливість думати те, що ми хочемо.

– Духовність полягає в тому, щоб не піднімати або применшувати щось. Важливо дивитися ваше це, чи ні.

– Ніколи не дивіться ні на кого зверху вниз або знизу вгору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *