,

Оголена душа - важливіше, ніж тіло..

Оголена душа - важливіше, ніж тіло..

 

Andrey Shabelnikov

“Ти думаєш, що бачив її голою, тому що вона зняла з себе весь одяг? Ти цілував її в губи, ти забрався всередину неї… Так думаєш, цього достатньо, щоб знати і любити когось?
Розкажи мені про її жахи. Про ті, які змушують її сіпатись поруч з тобою, поки ти хропеш, не звертаючи на це уваги. Подивися вниз, на свої “чисті” руки і скажи, скільки разів ти відрізав собі на шматки її розбите серце? …
Скажи мені, чому вона малює, чому вона пише, чому вона довго приймає ванну? Розкажи мені про її життя, про її дитинство? Про її першого чоловіка, який розбив їй серце? Розкажи мені про її батька або її брата? Розкажи про її демонів і її страхи? Про її невпевненість і розмови з самою собою …
Розкажи мені про все, чого вона хоче від життя. Розкажи мені про всі крихітні дрібниці, які вона загадувала зірці. Скажи мені, чому її улюблене місто – є улюбленим? Скажи мені, чому вона легенько здригається, коли ти називаєш її красивою.
Розкажи мені про всі дрібниці, що ти ненавидиш в ній, і я скажу тобі, чому я їх люблю. Розкажи мені про її пітьму, і я розповім тобі про її світло.

Ні мій друже! Можливо, ти бачив її тіло, але ти до сих пір ще не бачив її голою. ”

.

“Ты думаешь, что видел ее обнаженной, потому что она сняла с себя всю одежду? Ты целовал ее в губы, ты забрался внутрь нее… Так думаешь, этого достаточно, чтобы знать и любить кого-то?
Расскажи мне о ее кошмарах. О тех, которые заставляют ее подёргиваться рядом с тобой, пока ты храпишь, не обращая на это внимания. Посмотри вниз, на свои “незапятнанные” руки и скажи, сколько раз ты отрезал себе на куски ее разбитое сердце?…
Скажи мне, почему она рисует, почему она пишет, почему она долго принимает ванну? Расскажи мне о ее жизни, о ее детстве? О её первом мужчине, который разбил ей сердце? Расскажи мне об ее отце или ее брате? Расскажи о ее демонах и ее страхах? О ее неуверенности и разговорах с самой собой…
Расскажи мне обо всем, чего она хочет от жизни. Расскажи мне про все крошечные мелочи, что она загадала звезде. Скажи мне, почему ее любимый город – есть ее любимый город? Скажи мне, почему она вздрагивает чуть-чуть, когда ты называешь ее красивой.
Расскажи мне про все мелочи, что ты ненавидишь в ней, и я скажу тебе, почему я их люблю. Расскажи мне о ее тьме, и я расскажу тебе о ее свете.

Нет, мой друг! Возможно, ты видел ее тело, но ты до сих пор еще не видел ее обнаженной.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *