,

"Перший тиждень, політ нормальний", - лучанка про домашнє навчання

"Перший тиждень, політ нормальний", - лучанка про домашнє навчання

Лучанка Надія Рогозіна поділилась першими враженнями від домашнього навчання.

Про це вона написала на своїй сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, хоум-скулінг, або навчання на дому набирає популярності, і лучанка Надія підняла цю тему на власному прикладі.

Отож які вони, перші враження від такої форми навчання?

“1 тиждень, політ нормальний! 🙂
Ділюся нашими першими висновками!

1) Відсутній стрессовий фактор раннього підйому і виходу в холод. Софія встає згідно біологічного будильника, приблизно о 8:00, спокійно снідає, трохи малює чи займається чимось цікавим їй, а тоді сідає за навчання.

2) Відсутній жорсткий графік. Вона робить перерву тоді, коли це потрібно її організму, а не тоді, коли продзвенів дзвінок. Це дозволяє зберігати продуктивність.

3) Оцінки виставляє комп‘ютерна программа (крім творчих робіт), що виключає фактор впливу особистого ставлення вчителів. Наприклад, в звичайних школах є практика, що учасникам олімпіад та конкурсів апріорі завищують бали. В результаті оцінки стали кращими в середньому на 2-3 бали.

4) З‘явився азарт до навчання, бо в нашій дистанційній школі цікаві тести, які проходиш практично, як гру (мені самій цікаво 😄)

5) абсолютна свобода графіку: Софія може або йти за розкладом, або один день/тиждень вчити тільки математику, наступний – тільки історію і т.д. Головне дотримуватись дед-лайнів.

6) всього за тиждень вона відкрилася, стала спокійніше, веселіше, більше посміхається. Так, часом лінується. Але в цілому з дисципліною все ок. Бо немає такого навантаження.

7) Я наздоганяю всі знання, які пропустила і не зрозуміла, коли сама була в школі 🤣 Так, домашнє навчання забирає багато часу в батьків. Треба пояснити, перевірити і т.д. На щастя, те, що я теж працюю вдома, дозволяє мені легко приділяти цьому увагу.

Сумніваюся, що нам вдалося б, якби я ходила на роботу, як всі.
Поки нам обом дуже подобається 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *