, ,

Топ-10 цитат керівників Групи компаній «Континіум» зі святкування 25-річчя компанії.ФОТО

Топ-10 цитат керівників Групи компаній «Континіум» зі святкування 25-річчя компанії.ФОТО
  • Холдингова компанія «Континіум», знакова для Волині, відсвяткувала своє 25-річчя. З днем заснування Групу компаній вітали люди, які присвятили значні відтинки свого життя роботі в «Континіумі», чиї імена стали майже синонімами Групи компаній.  Багато про це було сказано та почуто, тому ми нагадуємо лише найяскравіші моменти та подаємо їх в цитатах очільників «Континіуму».

(Континіум (лат. continuum — непереривне, суцільне, надійне) – термін, який вживається на позначення непереривних речей)

  • Оця знайома всім емблема компанії “Континіум”. Ігор Миронович Єремеєв на моїх очах малював її у коморі в нашій хаті. Малював три ночі. Перебирав різні варіанти. До речі, лівою рукою! Мало хто знає, але він малював чудові портрети і завжди лівою. Я його тоді якось запитав: “Що ж таке “Континіум”?” А він відповів, що це стабільність, надійсть і прогрес. Так воно і є. – Євген Єремеєв – керівник Волинської регіональної дирекції WOG

 

(емблема Групи компаній “Континіум” – ніхто достеменно не знає, що ж на ній зображено. Зрозуміло, що це міфічна істота. Швидше всього, це грифон, напіворел-напівлев, символізує могутність, владу, швидкість і силу, справедливісь та поєднання духу і сили)

 

  • Часто ми проїжджаємо Цуманське перехрестя , з лівої сторони там є заправка. Так от , ми не знаємо, що це історична заправка, перша в Україні під торговою маркою «WOG». Це мама всіх заправок, а в нас їх сьогодні майже 500. – Євген Єремеєв – керівник Волинської регіональної дирекції WOG

  • Пам’ятаю, коли прийшла в компанію, 23 роки тому, в куточку (тому що був ремонт) сиділо двоє молодих чоловіків. Мені сказали , що це директори, а я подумала: «що вони можуть зробити, такі молоді?» А вони як почали працювати, як закрутили цю компанію, як почали скрізь їздити, шукати, продавати. Було нелегко, перші 10 років працювали навіть без вихідних. – Тетяна Машеровська, керівник проектів непрофільних активів, «душа компанії»

  • Ми скрізь були перші. Низько вклоняюсь нашим акціонерам за їхню працю, за їхнє вміння створити колектив. Дякую нашому топ-менеджменту, вони – вихідці з нашої компанії, які поприходили сюди молодими хлопцями. Колись вони були водіями, а сьогодні керують цією «махіною». – Тетяна Машеровська, керівник проектів непрофільних активів, «душа компанії»

 

  • Місто Луцьк ми вибрали для святкування невипадково : компанія народилася в місті Луцьку, всі ідеї народились в цьому місті, основна частина нашого колективу – вихідці з Волині. – Сергій Корецький, Гендиректор нафтової компанії WOG

  • Основний наш партнер – це наш клієнт. Четверту частину всіх нафтопродуктів в державі продає компанія «WOG». 25% ринку, згідно з результатами 2016 року, продала наша компанія. Все це виключно завдяки вам, нашим клієнтам. Отож, слова подяки сьогодні лунають для вас. Ми, в свою чергу, обіцяємо не підвести якісним сервісом, якісним пальним та якісним гарним настроєм. – Сергій Корецький, Гендиректор нафтової компанії WOG

 

  • Наш завод «Дубномолоко» всього 10 років тому влився у велику родину «Континіуму». Але сьогодні, завдяки інвестиціям, ми вже показуємо гідні результати : ми є лідерами на ринку сировиробників не тільки в Україні, а й в Східній Європі. Ми цим пишаємось , адже завдання нашої команди – вироблення якісної продукції. Своїми досягненнями ми завдячуємо компанії «Континіум». – Олег Власюк, голова правління ПАТ “Дубномолоко”

  • Зараз компанія «Євротон» – це бренд у будівельній галузі. Ми представлені у кожному регіоні нашої цілісної України. Ми представлені на багатьох об’єктах, в Луцьку зокрема. Колись , в 2005 році жоден європейський виробник не вірив, що ми зможемо зробити клінкерну цеглу. Але ми змогли. Це заслуга кожного працівника без винятку. Успіх компанії залежить не від потужностей, не від умов роботи, а від цілісності команди. А ми, “Континіум”, – цілісна команда. – Ярослава Острожчук, Директор компанії «Євротон»

У кожного є певні речі, якими ми пишаємось. Я пишаюсь своєю родиною, батьками, які все життя поруч зі мною, і доньками, які прагнуть бути успішними та корисними людям. Я пишаюся колегами та друзями, з якими працюю понад 20 років в компанії “Континіум”. Вітаю своїх колег та бажаю нам всім ще років 25-30 бути разом. Вашим родинам та Україні – миру і спокою. Запрошую в “Ріксос-Прикарпаття”. – Олена Палагута, директор курортного комплексу Ріксос-Прикарпаття 

  • Я прийшов у “Континіум” 17 років тому. Свого часу мені, як і багато кому, дали такий шанс акціонери компанії Ігор Єремеєв та Степан Івахів. Був рядовим спеціалістом. Хочу сказати молодим людям, які мають амбіції і бажання тут працювати: “Приходьте!”. Такої дружної команди і такої перспективи годі знайти. – Олег Галущак, гендиректор Групи компаній “Континіум”

 

Автор: Таня Регешук

Фото: Роман Невестенко-Домбровський, Павло Березюк

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *