У Луцьку знову розкажуть, про що мовчать чоловіки

У Луцьку знову розкажуть, про що мовчать чоловіки

Втретє у Луцьку, вперше в новому році, – найпопулярніша моновистава Бродвею – «Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER»!!

Запрошують цінителів мистецтва і гумору на унікальне шоу, частина грошей з якого буде передана на лікування юній лучанці Мар’яні Пархом’юк. Надзвичайно харизматична і красива дівчина має діагноз: гострий лімфобластний лейкоз. Дівчина власним прикладом показує, як важливо любити життя і своєю посмішкою перемагає будь-яке зло.

11 січня  о 19:00 в Палаці Культури міста, не пропусти показ світового хіта!

Талановито, щиро, надзвичайно влучно та до сліз дотепно!

“Про що мовчать чоловіки” – це захоплююча і весела моновистава у жанрі стендап, у якій намагаються примиритися дві галактики – Чоловік і Жінка.

Автор п’єси – американський сімейний психолог Роб Беккер, який часто виступав як stand-up комік.

П’єса зіграна самим автором тільки на Бродвеї більше 700 разів, перекладена 35 мовами і в цілому скорила більше 8 мільйонів глядачів у 45 країнах світу!

Виставу вперше показали на Бродвеї у 1995 році, і відтоді вона залишається рекордсменом серед «one man show», а також має на рахунку авторитетну світову театральну премію Лоуренса Олів’є – Olivier Awards, яка є театральним аналогом «Оскара».

У головній ролі – заслужений артист України, неперевершений і харизматичний ОЛЕКСІЙ ГНАТКОВСЬКИЙ, який розкриє всі таємниці буття чоловіка, секрети стосунків чоловіків і жінок і…кожного з нас!

КВИТКИ НА ВИСТАВУ ВЖЕ У ПРОДАЖУ!

Купити квитки ви можете в касах кінотеатру Промінь та за посиланням:

А також за телефоном +380 (99) 914 3111 (Сніжана)

Вартість квитків – 150-250 гривень.

Частина коштів буде перерахована на лікування юній лучанці Мар’яні Пархом’юк, яка має діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз.

– Дуже багато справжніх сімейних проблем вирішуються через гумор і через сильну самоіронію, через несерйозні речі по-серйозному, – переконаний актор Олексій Гнатковський. – Та попри всю жартівливість у нашій виставі дуже багато справжніх речей.

Під час вистави на прикладі власних сімейних стосунків актор продемонструє абсурдність взаємних претензій, суперечок та конфліктів, які до болю знайомі усім, хто намагається «ужитися» в сімейному житті.

«Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER» – незабутня вистава, яку має бачити кожен!

Організатори гарантують: після вистави світ більше ніколи не буде таким, як раніше!

Прикрасить подію та додасть атмосфери легке, ігристе вино, яким пригощає ТМ Fragolino Novellina. Обіцяють незабутні враження!

Не пропустіть показ світового хіта у Луцьку – 11 січня о  19:00 у Палаці культури міста!

Тривалість вистави – понад 2 години.

Вікові рекомендації – 16+.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *