,

В нічному клубі хлопці слемились під "BRUTTO"

В нічному клубі хлопці слемились під "BRUTTO"

У Луцьку відгримів концерт гурту “BRUTTO”.

У п`ятницю, 13 жовтня, у нічному клубі “Opera Dace Club” виступили хлопці із драйвовою музичною програмою.

Вже на вході фанів очікували сувенірні лавки, де представники команди продавали мерч гурту. Фірмові футболки, диски, плакати – ось що можна було придбати на згадку про приємний вечір. Концерт дещо затримався, а тому люди мали нагоду поспілкуватись, посмакувати напоями чи смаколиками та назбирати сил для неперервних танців.

“А ви вперше на концерті BRUTTO?”, – запитала мене невисока мила дівчинка, що стояла поряд.

“Ні, точно ні”, – відповіла я. На такому концерті я була вже разів -надцять, і кожен у них чимось відрізнявся. Ми дещо розговорилися про гурт, і їх творчість. Дівчина розповіла мені як фанатіє від цих хлопців, але на концерт потрапила вперше. Маленька, 18-річна мила дівчинка, що фанатіє від панк-рок гурту? Бачили б ви, як палко вона танцювала весь вечір, та як голос зривала під кожну пісню, що лунала в той вечір. Це мабуть найкращий дарунок для артиста, – запалені очі їхніх фанатів.

І таким був  чи не кожен, хто прийшов в той вечір.

«BRUTTO» — панк-рок-гурт Сергія Міхалка, заснований ним після припинення існування колективу «Ляпис Трубецкой». Цього разу осінній тур був присвячений підтримці нового альбому та проходив під гаслом: “Труби будуть!”.

Музичний матеріал довго тримали у таємниці, а тому очікування було ще захопливішим.

Перша пісня, друга, третя.. В залі ставало спекотно. Розжарені та збуджені люди кайфували від даного дійства. Я стояла попереду, поблизу сцени, а за мною дівчата кричали у весь голос: “Я ще так близько їх ніколи не бачила”, та: “О боже, вони справжні!”.

“Таки справжні”, – подумала я.

Перейшовши в іншу частину залу, щоб зробити вдале фото, я наткнулась на закохану пару, яка експресивно танцювала. Виникла думка, що їм варто піти на відбір на “Танці з зірками”, чи може “Україна має талант”, бо навіщо пропадати таким талантам? Задивившись на цю експресію, захоплена танцями дівчина гримнула ногою мені в коліно. Оце ж захопилась! А я тут людей розглядаю.

Ще недовго затримавшись на першому поверсі, була вимушена піднятись на другий. Зовсім скоро біля сцени хлопці влаштували…СЛЕМ! СЛЕМ, Карл! В нічному клубі! Тепер я точно відчула всю атмосферу рок-концерту. Запалена публіка, гучна музика, розумні тексти та багато вражень. Яким багатогранним може бути нічний клуб, коли там працюють справді творчі люди.

Ну вміють хлопці, вміють!

Після останньої пісні гості ще довго обговорювали програму вечору.

Текст: Сніжана Ліщук

Фото: Волинські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *