, ,

Відома блогерша Лін Слейтер у свої 63 просто неперевершена. ФОТО

Відома блогерша Лін Слейтер у свої 63 просто неперевершена. ФОТО

Знайомтесь: 63-х річна професорка соціології Лін Слейтер

А паралельно – ведуча популярного блогу Accidental Icon («Випадкова Зірка»).

Все почалось дійсно з випадковості: Лін чекала подругу на вулиці, а поряд відбувався показ New York Fashion Week, і хтось з папарацці звернув увагу на стильну яскраво одягнену жінку, подумавши, що вона модна блогерша або журналістка. Фотографи просто таки налетіли на неї, її фото моментально стали предметом обговорення в пресі, а самій жінці не залишалось нічого іншого, як підхопити цю ідею.

В своєму блозі жінка виставляє свої незвиклі для більшості фото, адже образ жінки за 60 в головах більшості – це бабуся з внуками чи з паличкою, якій вже треба думати про «кращий світ», а не про моду. Лін надзвичайно тонко руйнує ці стереотипи, причому вона аж ніяк не виглядає вульгарною, непристойною чи екстравагантною. Вона не молодиться, не старається зафотошопити зморшки. Швидше, навпаки: її фото або обробляються мінімально, або й зовсім не піддаються фотошопу. На них видно і її сиве волосся, і її зморшки, але це лиш додає цим фотографіям стильності та сміливості.

Професорка Слейтер говорить, що вона все ще працює, тому повинна виглядати серйозно, щоб колеги сприймали її адекватно. Тому в своїх образа вона завжди використовує лише ті речі, які зможе одягнути в повсякденні. Часто вона надає перевагу чорному кольору, адже він самий серйозний, навіть якщо при цьому її спідниця буде мати рвані краї.

Лін каже, що вона просто розсовує вікові кордони моди, і це підтверджують тисячі читачок її блогу, які завдяки сміливій жінці, можуть перетворити своє старіння на елегантний і гарний процес. Вона завжди радить своїм читачка не слідувати сліпо моді, але й не залишатись осторонь експериментів. Просто експериментувати треба з тими речами, які пасують.

«Де для мене кордони сміливих рішень в одязі? Дуже просто: я повинна бути несхожою ні на кого. Але при цьому не створювати неналежне враження. Деякі кажуть мені: одягайся по віку, веди себе відповідно до віку… На мою думку, це ще один спосіб, яким суспільство прагне контролювати жінок. Зі мною цей номер не пройде.»

Підготувала Nata

One Response
  1. Yep………….hey Davey, looks like our mate Grahams having a break from bloggin His daily messages to Amanda seem to have stopped……………hope he gets back to it soon…………the AAS need to do all we can to tempt Amanda back on this Page &#&;20;…8#8230;………&#83302………… Tony MrT

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *