,

Відверта розповідь про найінтимніше

Відверта розповідь про найінтимніше

Секс і іграшки для сексу ?!

Дуже важливі речі для кожної сім’ї, якщо чесно. Але багато пар, навіть не можуть на тему сексу відкрито поговорити, поки справа не дійде до зради з однієї чи іншої сторони. Хоча з приводу зрад, це окрема тема.

Руйнуємо міфи про оргазм! Оргазм не залежить від якості пози в сексі, яку треба правильно виконати, або якийсь супертехніки. Секс – це далеко не спорт. Ви не можете себе змусити хотіти когось, це просто трапляється, само собою. Партнер вас або чіпляє, або ні.

І це взагалі повністю несвідомий процес. Ви отримуєте задоволення не від техніки, не від пози або правильної прелюдії. Ви конкретно отримуєте оргазм, коли ваша увага концентрується на частині тіла вашого партнера. І, якщо, ви згадаєте себе в цей момент, то обов’язково знайдете саме ту частину тіла, яка вам необхідна для збудження і надалі отримання оргазму.

І першим кроком до якісного сексу, стане відповідь на питання: «Яка частина тіла партнера вас збуджує?»

І тут відразу з’являється другий крок до якісного сексу: наскільки сильна ваша концентрації і візуалізація? Оргазм безпосередньо залежить від вашої здатності концентруватися і візуалізувати, уявляєте?

Зараз Ви можете покусати собі лікті, що не вмієте медитувати на бездумність або точку в стіні, тому що у таких людей оргазм звична справа: не завжди, але в основному.

Концентрація – це те, що допомагає вам бути в момент сексу в самому сексі, а не вирішувати справи, завдання або гречку варити … Візуалізація – це те, що допомагає вам взагалі сексуальну енергію розбудити в своєму тілі. І якщо ви не йог, або медитуєте…погані ваші справи. Жартую.

Гаразд, і у інших є вихід! Секс іграшки! Вони допомагають і змушують розум концентруватися на дії – рух в момент заняття сексом, інтригують, приходить новизна відчуттів і збудження. Вони змушують вас відключиться від повсякденності і почати все-таки відчувати людину перед собою, а не сприймати його, як мішок кісток, органів або інструменту для зливу своєї втоми.

Такий маленький пост. Далі буде…

.

.

Секс и игрушки для секса?!

Очень важные вещи для каждой семьи, если честно. Но многие пары, даже не могут на тему секса открыто поговорить, пока дело не дойдет до измены с одной или другой стороны. Хотя по поводу измен, это отдельная тема.

Разрушаем мифы про оргазм! Оргазм не зависит от качества позы в сексе, которую надо правильно выполнить, или какой-то супертехники. Секс – это далеко не спорт. Вы не можете себя заставить хотеть кого-то, это просто случается, само собой. Партнер вас либо цепляет, либо нет.

И это вообще полностью бессознательный процесс. Вы получаете удовольствие не от техники, не от позы или правильной прелюдии. Вы конкретно получаете оргазм, когда ваше внимание концентрируется на части тела вашего партнера. И, если вы вспомните, себя в этот момент, то обязательно отыщите именно ту часть тела, которая вам необходима для возбуждения и в последствии получения оргазма.

И первый шаг к качественному сексу, ответьте себе на вопрос: «Какая часть тела партнера вас приводит в возбуждение?»

И тут сразу второй шаг к качественному сексу: насколько сильна ваша концентрации и визуализация? Оргазм напрямую зависит от вашей способности концентрироваться и визуализировать, представляете?

Сейчас можете покусать себе локти, что не умеете медитировать на безмыслие или точку в стене, потому что у таких людей оргазм привычное дело, не всегда, но в основном.

Концентрация – это то, что помогает вам быть в момент секса, в самом сексе, а не решать дела, задачи или гречку варить… Визуализация – это то, что помогает вам вообще сексуальную энергию разбудить в своем теле. И если вы не йог, или медитирующий…плохо ваше дело. Шучу.

Ладно, и у остальных есть выход! Секс игрушки! Они помогают и заставляют ум концентрироваться на действии – движении в момент занятия сексом, интригуют, приходит новизна ощущений и возбуждение. Они заставляют вас отключится от повседневности и начать все-таки ощущать человека перед собой, а не воспринимать его, как мешок костей, органов или инструмента для слива своей усталости.

Такой маленький пост. Продолжение следует…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *