,

Відверта сповідь королеви бульбашок

Відверта сповідь королеви бульбашок

Юлія Стасюк, Луцьк

Аналізую минулий рік та останній місяць такого собі “відпочинку”. Мала час, щоб спланувати та покращити свою роботу на весь новий рік. І поділюсь трошки своїми думками…
Спочатку почну про бульбашки.

Зокрема, про шоу бульбашок, яке стало для мене не просто хобі, роботою, стартапом. Це моя дитина, моя справа про яку я думаю постійно і всюди. Думаю як вдосконалити реквізит, вдосконалити техніку, дивлюсь різні відео, спілкуюсь з колегами, подумки відточую кожен рух.
За два роки ця справа змінила мене внутрішньо, змінила зовнішньо. Вона познайомила мене з багатьма цікавими людьми. А ще навчилась любити дітей.Бо як можна не любити дитину, коли вона після виступу біжить, спотикається об траву, але несе тобі шоколадку в половину її росту, обіймає і каже: “Тьотя, дякую тобі. Мені дуже сподобались бульбашки”.
Зізнаюсь чесно, не можу я тепер себе уявити за іншою справою, не можу уявити себе в офісі чи в школі. Можливо, через певний час ця думка зміниться, але поки моя позиція така.
А ще прошу пробачення своїх замовників за те, що моє здоров’я мене підвело і протягом останнього місяця я повідміняла виступи, встигла провести лише один. Але обіцяю усім, що я буду здорова і ще активніше буду радувати бульбашками і іншими цікавими штуками.
Напланувала багато всього, і буду все втілювати в життя, щоб про бульбашкову фею з Луцька знали по всій Україні.
А поки я продовжую приймати замовлення на шоу бульбашок на кінець січня і на весь рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *