,

Юрiй Чайка: «Проект The ROOM перевершує всі мої сподівання…». ФОТО

Юрiй Чайка: «Проект The ROOM перевершує всі мої сподівання…». ФОТО

Юрій Чайка – засновник дизайн-студії The ROOM, дизайнер, художник.

Луцький мистецький майданчик The ROOM живе і пульсує свіжістю ідей, притягуючи у свій простір художників, скульпторів, дизайнерів, музикантів, медійників і всіх тих, кому це до душі.

У цьому яскравому просторі відбувається багато подій і реалізуються найрізноманітніші майстер-класи з живопису, мистецькі вечірки, тихі години творчості… Які особисто для тебе є пріоритети?

90 відсотків нашого часу – це ознайомлення лучан з тим, що креатив в інтер’єрі – це круто і доступно! У нашому мистецькому просторі зібрані дуже різні і цікаві речі: картини, стільчики, предмети дизайну…  Більш того, кожен може сам намалювати  власну картину тут у The ROOM на майстер-класі, а потім повісити її у своїй домівці.  Це і своєрідна арт-терапія, подорож у дитинство, а також гордість за себе, реалізація власного творчого «Я». Ми відкриті для всіх. Звичайно, співпрацюємо з професійними художниками і дизайнерами, які вивчають конкретний інтер’єр і готують індивідуальні рішення. Наразі працюємо над дуже цікавим, важливим і амбітним проектом на закордон.

Настав цікавий час взаємодії у праці – партнерський, а не авторитарний. Митці не налаштовані на вказівки, а діють часто спонтанно і інтуїтивно. Як складається ваша співпраця з творчими однодумцям?

Зараз час фрілансерів. У нас немає найманих працівників. Це співпраця і обмін талантами, творчими енергіями, ідеями, настільки сміливими, що часто «перепльовують» і мої. Весь час приходять нові люди, все дуже мобільно і нема нічого сталого. Схоже на різнокольорову мозаїку, яка складається з яскравих облич, з зміною картинки щомиті. Це дуже цікавий процес, від якого я отримую велике задоволення. Це змушує мене навчатися щодня. Тут кожен займається тим, що насправді подобається. Мене дуже тішить, що я не один у цій сфері, а до мене приєднуються інші творчі люди. Ми є соціально активною групою митців, які тут збираються, планують і реалізують цікаві проекти, ми є справжньою командою. Власне, The ROOM – це і є проект для проектів кожного з нас.

Юрію, адже все так і було задумано від початку, чи не так?

Те, як все складалося і що зараз відбувається у The ROOM, навіть перевершило мої сподівання. Коли студія відкривалася у квітні 2015 року, ми планували і хотіли, щоб сюди приходили митці з своїми ідеями, проводили зустрічі різних форматів, щось пропонували і реалізували. Все це є. І далі це продовжується і розвивається.

Що вирізняє дизайн-студію The ROOM серед інших?

Це є відкрите місце для оригінальних речей, нестандартних ідей і творчих особистостей. Ми пропонуємо кожному, хто завітає до The ROOM, реалізувати найсміливіші і фантастичні ідеї в інтер’єрі будь-якого призначення, або ж долучитися до втілення творчих задумів художників, дизайнерів, скульпторів, музикантів. Я вважаю, що кожна людина є єдиною і неповторною. Вона вже народжена художником. Творчість може органічно стати частиною праці, дозвілля і стилем життя кожного. А ми допоможемо це зробити!

                                                                                                                                                                                                                                      Розмовляла Маша Пилипчук

2 Responses
  1. Wow that was odd. I just wrote an incredibly long comment but after I clicked submit my comment did82#n&17;t show up. Grrrr… well I’m not writing all that over again. Anyway, just wanted to say superb blog!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *